אודות

הסיפור שלנו….

לפני 25 שנה הסיפור שלנו התחיל…. הקמנו בעשר אצבעות את נגריית האחים מנטין. על מנת לתת מענה מקצועי ברמת גימור מלוטשת ללקוחות המעונינים לשפץ או לעצב מטבח חדש.

הרבה לקוחות כמוך, כאשר הינם רוצים לרכוש מטבח, מרגישים די מבולבלים ולא יודעים מה לעשות קודם. בנוסף, אנו מאמינים, שמאחורי כל לקוח יש עולם שלם של תפיסות, הרגלים, רצונות ואופי, שרוצים לבא לידי ביטוי במטבח שהוא לב הבית.

אנו ב"נגרית האחים מנטין", דוגלים מאד ביחס אישי ולבבי – אנו יושבים איתך ועם המעצב ומפשטים עבורך את התהליך לפרטי פרטים כך שלא יהיו לך הפתעות בהמשך התהליך.
הטאץ' העיצובי שלנו נשען על ידע מקצועי הכי עדכני, עם הקשבה רבה ללבך- לסיפור שלך ולתפיסת החיים שלך.
בכך אנו משלבים עיצוב מודרני יחודי ונוחות פונקציונאלית עבורך!

חשוב לנו מאד, השם הטוב של העסק שלנו ואיכות העבודה. לכן אנו בוחרים בקפדנות רבה את העובדים שלנו. אנו מיצרים מטבחים ברמה הכי גבוהה, עם חומרי-גלם הכי טובים בשוק.
הצביעה מתבצעת בתנור הכי עדכני  ופירזול ברמת גימור מקצועית של המותגים המובילים בעולם – בלום וגראס. בנוסף אנו מיצרים עם מכונת cnc מקורית, שביצועיה מצדיקים את השם הטוב של נגריית האחים מנטין.

עם השנים התרחבנו וגדלנו והיום אנו מבין המובילים בענף המטבחים. יחד עם זאת היחס שלנו  נשאר אישי ולבבי עם הקשבה לך -לסיפור שלך!

אם יש לך רצון לחולל שינוי בביתך ולהקים את מטבח החלומות שלך, אנו מזמינים אותך לאולם התצוגה שלנו , שם תהיה לך אפשרות להתרשם מקולקציית מטבחים עדכנית מהטרנדים המובילים בעולם במחירים נמוכים ללא השוואה ליצרני מטבח אחרים .
כן נגריית האחים מנטין אוהבים לעשות כל יום את מה שהם עושים כבר 25 שנה – להגשים לך חלום!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות