איך למצוא מטבחים זולים?

כשמשפצים או בונים בית, בחירת המטבח היא מטבע הדברים צעד חשוב ביותר שאסור לזלזל בו וחשוב לבחון אותו במלוא הרצינות. זאת מכיוון שרוב האנשים מבלים שעות ארוכות במטבח, הוא במקרים רבים אחד הדברים הראשונים שהאורחים רואים כשהם נכנסים הביתה והוא מהווה מקום מפגש ובילוי לכל המשפחה. עם זאת, רבים מהאנשים מעט חוששים מההוצאה הזאת, כי היא בדרך כלל כרוכה, כפי שהם רואים זאת, בהוצאה כספית לא מבוטלת. מטבח עלול להיות הוצאה יקרה במיוחד, אם לא מתכננים את התהליך כראוי ולא מבצעים סקר שוק ממוקד ואיכותי.

יש כזה דבר מטבח זול?

כיום בהחלט ניתן למצוא מטבחים בקשת רחבה של מחירים. בניגוד למה שרבים מאמינים, מחירים נמוכים לא בהכרח אומרים פגיעה באיכות, וכיום אפילו ניתן למצוא מטבחים בהתאמה אישית במחירים תחרותיים ואטרקטיביים ביותר.

למה חשוב לשים לב כשרוצים להוזיל את עלויות המטבח?

  • גבשו רשימת כוונות ממוקדת – לפני שיוצאים לדרך, חשוב להבין האם רוצים לשפץ את כל המטבח או להשאיר חלקים מסוימים מהמטבח הישן. לכן חשוב לערוך רשימה של כל הדברים שאתם עוד צריכים לקנות ולשפץ. לאחר מכן פנו לבעל המקצוע כשאתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים כדי שההוצאות לא יעלו על מעבר לתקציב שלכם.
  • היצמדו לעיצוב מינימליסטי – אם עוד לא הבנתם את זה, בשנים האחרונות דווקא המינימליזם נחשב לבחירה האופנתית והמתבקשת ביותר. זה לא בהכרח משדר לאורחים שלכם שחסכתם, אלא מתיישר עם מגמה שצוברת תאוצה בעולם בשנים האחרונות. מינימליזם יכול בהחלט גם להיות מרשים, במידה ויודעים איך לעשות את זה כמו שצריך ובלי להתפשר על הדברים החשובים.
  • השתמשו בנגרייה – כאשר מייצרים את המטבח במקום ולפי הזמנה, המחירים מטבע הדברים גם יהיו נמוכים יותר, זאת מפני שהם לא יהיו מושפעים מפערי תיווך. בנגריית האחים מנטין אנחנו יכולים לעזור לכם לבנות את מטבח החלומות שלכם במחירים אטרקטיביים המתאימים לכל כיס.
  • שתפו את בעל המקצוע בתוכניות שלכם – הגורם המוסמך שילווה אתכם בתהליך ההקמה והשיפוץ של המטבח, מטבע הדברים ירצה ככל הנראה שתצאו הכי מרוצים שאפשר. לכן, אם תשתפו אותו בלבטים שלכם ובתקציב שעומד לרשותכם, הוא בהחלט יכול לסייע למצוא חומרים זולים יותר, להביא לחיסכון מבלי לפגוע באיכות, ולחשוב ביחד איתכם כיצד לספק מוצרים איכותיים שלא ירוקנו לכם את התקציב.

איך לתכנן את המטבח?

כל בני האדם נולדו שונים ולכן המטבח שמתאים לשכנים, לחברים או לבני המשפחה שלכם לא בהכרח מתאים גם לכם. לכן, לפני שיוצאים לבחור מטבח, הקפידו לתכנן איך תרצו שייראה המטבח שלכם, תוך התאמתו לאופי הייחודי שלכם ולמטרות שלכם. אם אתם אוהבים לבלות שעות ארוכות במטבח, לבשל הרבה ולארח – אלו דברים שחשוב מאוד לקחת בחשבון בתהליך התכנון. נסו לחשוב גם על גודל המשפחה, והאם המטבח ישרת אתכם בנאמנות מהבחינה הזאת.

מומלץ גם להבין האם זה בית שכור או ששייך לכם. במקרה שמדובר בבית ששייך לכם עדיף להשקיע קצת יותר, כדי שישרת אתכם במשך שנים ללא צורך בשיפוץ נוסף או בתחזוקה שוטפת. לאחר ששאלתם את עצמכם את כל השאלות החשובות האלה, צרו קשר עם בעל מקצוע אמין שיסייע לכם להגשים את כל המטרות הללו ולמצוא בעבורכם את המטבח האיכותי ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר. בצעו סקר שוק לפני הקנייה, התייעצו עם מכרים, חברים ומשפחה ועשו כמה שיותר כדי למצוא את העסקה האטרקטיבית ביותר. זאת כדי להבטיח שהמטבח שתבחרו יהיה כמו שראיתם בדמיונכם ואולי אפילו טוב ואיכותי יותר.

אנו בנגריית האחים מנטין נשמח לעמוד לרשותכם ולבנות ביחד את מטבח החלומות שלכם במחירים מצוינים וללא תחרות.