מטבחים לבנים

מטבחים לבנים

מטבח לבן הוא כמו אביר על סוס לבן. בין אם תבחרו אותו מודרני או כפרי, הוא תמיד ישדר אצילות.
מטבחים לבנים בשנה האחרונה, פרצו אלינו בסערה וכבשו הרבה בתים בישראל ובעולם. הם מככבים בקטלוגים יוקרתיים ונחשבים כאחד מהטרנדים הבולטים ביותר בענף המטבחים. גם אם זה טרנד חולף, הצבע הלבן לעולם יהיה דומיננטי וימשיך לשדר קלאסיקה במיטבה כמו פסנתר כנף לבן, או כמו שאמרנו אביר על סוס לבן.
מה סוד הקסם שלהם?
מטבחים לבנים משדרים נקיון, אסתטיקה,,יוקרה ואצילות. מטבחים לבנים נותנים תחושה של מינימאליזם וקו עיצובי מתוחכם אינטלגנטי שמתאים רק לאנשים אשר סוגדים לנקיון.
מטבחים לבנים נותנים תחושה של רווח בחלל ובכך מתאימים מאד למטבחים קטנים.
על מה חשוב להקפיד בתכנון מטבח לבן?
במטבחים לבנים ראוי וכדאי לתת איזשהו צבע טבעי כמו פרקט או צילון מעץ. לפעמים דווקא אריחים כהים מאד יתנו את הקונטראס הרצוי. חשוב מאד שתהיה הרמוניה בין חלל הבית למטבח ושהמטבח לא יראה כמו ישות נפרדת. ככלל מומלץ מאד לפנות למעצב שידע כיצד לצעוד בין הטיפות בעיצוב מטבח לבן , איך ליצוק בו אוירת חמימות שלא יראה בית מרקחת. ומאידך שלא יאבד את הטאץ' האצילי שבו.
כמו כן רצוי מאד במטבחים לבנים ליצור חלל מואר באור טבעי עד כמה שניתן.
מומלץ מאד להתיעץ עם איש מקצוע במטבחים לבנים ולהקפיד על חומרי גלם מעולים שלא ישרטו,או ידרשו תחזוקה גבוהה.
אנו בנגרית האחים מנטין צברנו נסיון רב ביצור מטבחים לבנים. נייעץ לכם כיצד לעצב מטבח לבן כזה שיכניס אור והרגשה של רווח בחלל, שישדר אמירה עיצובית ויתן מענה פונקציונאלי לכל מטרה, אנו עובדים ביצור עצמי עם חומרי הגלם הכי טובים בשוק, ויודעים לבחור את חומר הגלם הכי מומלץ לייצור ארונות מטבח לבנים.
למי לא רצוי לעצב מטבח לבן?
אם נראה לכם שאורח החיים שלכם מאד דינמי, ילדים קטנים מסתובבים במטבח ומשאירים על הארונות את טביעות אצבעותיהם. אם אתם טיפוסים שמאד מהר משתעממים מצבע לבן, או שאתם לא ממש אוהבים לנקות ולהעביר סמרטוט על הארונות פעמיים ביום, כדאי לכם לרדת מהרעיון ולחשוב על מטבח יותר פראקטי.