מטבחים מודרניים

מטבח מודרני עדכני ועכשווי, הוא כמו סמארטפון: מינימליסטי אבל מכיל את כל הפונקציות שהנכם רק מעלים על דעתכם. הוא מתיישב עם האורח החיים המודרני, כאשר גבולות המטבח ממש מטשטשים ומשתלבים עם חלל הבית בהרמוניה נפלאה. הוא משדר קו נקי עם טאץ' עיצובי, שבא לידי ביטוי בשינוי חומר או צבע פתאומי, קו המחשבה של מעצב המטבח המודרני צריך להיות מקסימום פונקציונאליות ומינימום נראות, עם קו עיצובי עדכני כאשר הוא שואב השראה ממיטב הטרנדים המובילים בעולם.

המטבח המודרני מכיל ים חידושים והמצאות שאמורים להקל עליכם  בעבודות המטבח ואפילו לאהיב אותן עליכם. לדוגמא מעלית למוצרי חשמל, משטח עבודה נשלף.ארונות שמסתירים את מוצרי החשמל  הגדולים: מקרר,תנור, מדיח ומקרוגל . מטבח מודרני מתאפיין בשייש ריק .   ישנם אף לקוחות שלוקחים את המטבח צעד קדימה ומשלבים במטבח עמדת מחשב מעוצבת, בין אם זה נועד לגלישה ונבירה במתכונים נבחרים ובין אם זה נועד בשביל גיחה שניה לעבודה, זה בהחלט מעביר תפיסת חיים מודרנית עדכנית עכשוית ופונקציונאלית  ובוודאי  מוסיף לאוירה ההייטקיסטית של המטבח המודרני.
מצד שני ישנם כאלה שמעונינים במטבח מודרני יותר חם – להם נמליץ לבחור ארונות בצבע חום עמוק או רק לשנות תאורה. לפעמים מה שנדרש זה לעצב חתיכה  אחת  של אי בצבע עץ טבעי וכל המטבח המודרני מקבל סומק אנושי.

המטבח המודרני מעבר לשימוש המשפחה מתאים מאד לאירוח חברים או פגישה עסקית.

מהם חומרי הגלם המאפיינים מטבח מודרני?

תשכחו מהעץ הגולמי, חומרי הגלם מלוטשים   מבריקים, דקים, הקו הכללי הוא מאוזן מגירות רחבות מקיר לקיר, מחולקות ומנוצלות באופן אופטימלי, ללא ידיות. חומרי הפירזול הינם חזקים מהמותגים המובילים בעולם וכך הכל  נשלף ונסגר ברכות ובעדינות ללא טריקה. בנגריית האחים מנטין אנו מקפידים על איכות חומרי הגלם , על גימור מלוטש  אנו עובדים עם מכונת cnc שתוצאותיה מצדיקים את שמו הטוב של העסק שלנו. הצביעה נעשית בתנור  הכי עדכני. אנו בנגריית האחים מנטין  מקשיבים לסגנון החיים שלכם ומעצבים לכם מטבח מודרני, שמכיל פתרונות חכמים לניצול החלל באופן אופטימלי עם מירב הנוחות, כך שיהיה לכם כל כך כיף לשהות במטבח ולבשל שתשקלו לוותר לעיתים קרובות יותר על ארוחה במסעדה .