מטבחי פרובנס

מהו מטבח פרובנס?

עיצמו עיניים והפליגו למחוזות הדמיון לחבל הארץ היפהיפה בצרפת פרובאנס.

שדות מוריקים, יינות משובחים, שווקים ססגוניים ומטבחי פרובנס, שהחלו את דרכם בעיירה הקסומה פרובאנס שבצרפת.

אז מה כל כך מיוחד במטבחי פרובנס?

מטבחי פרובנס הם מטבחים עם השראה. אם רק תעבירו את ידכם על ארונות המטבח ותרגישו אותם, תחושו בהבדל מיד .
קו חלק ונקי  זהו  מטבח מודרני, קו מחוספס גולמי -זהו מטבח כפרי, ואילו פרובנס זה נקודת המפגש בין שניהם – חיספוס עדין  גימור מט , עם עיטורים עדינים המשלבים אלמנטים הסטוריים. חומרי הגלם של מטבח פרובנציאלי יהיה עץ מאסיבי חזק מלוטש מעט, עם גימור מט בשילוב של מתכת, אבן וזכוכית בתנאי שמשתלבים בהרמוניה מושלמת ובהתאמה לחלל הבית.
מטבחי פרובנס מתאימים מאד לאג'נדה של חובבי הבריאות. מראה של זיתים כבושים או ירקות מונבטים, משתלב נפלא במראה הכללי. אבל לא רק חובבי הבריאות ימצאו ענין במטבחי פרובנס, גם חובבי הנוסטלגיה היינות והתא המשפחתי החמים, יאהבו את ההרגשה הנעימה את הפינות המעוגלות ואת כל האלמנטים שיוצרים תחושה של מטבח מהסרטים.

אם הינך  מסוג האנשים הרומנטים עם סמנטיקה לעבר, שריח של דשא רטוב, גבינה חבוצה ויין משובח, פשוט עושים להם את זה. אם לפי תפיסת עולמך, מטבח צריך לשדר חמימות, לתת מקום של כבוד למשטחי עבודה ובישול ואף להשוויץ בכלי הבישול המאסיבים (בתנאי שהם משתלבים בטאץ העיצובי) מצד שני אינך רוצה לוותר על הפינוקים והפתרונות החכמים שהמטבח המודרני נושא בחובו ,  ואילו המטבח המודרני מצטייר בראשך כקר הייטקיסטי יצוגי ופחות מזמין . בדיוק בשבילך יצרו את מטבחי פרובנס- ניחוח כפרי לצד פונקציונאליות מודרנית.

מה נראה במטבחי פרובנס?

ארונות בגוונים שמנת, ירוק פיסטוק. תכלת עתיק. דקורציה עדינה בארונות,  פירזול מודרני , אי שמשמש כמשטח עבודה נוסף, ידיות בסגנון עתיק.
תנור גדול ומאסיבי בסגנון עתיק, תאורה חמימה וכמובן מטבח שעשוי באמצעים מודרנים תוך התאמה פונקציונאלית לאורך החיים שלך- למשפחתך. נגריית האחים מנטין בהקשבה לליבך ולסיפור שלך, יבנו לך מטבח פרובנס חלומי, שילווה אותך לאורך שנים ברגעים המתוקים של החיים!