תהליך עבודה

תהליך העבודה:

טוב אז החלטתם לשפץ את המטבח הישן שלך או לרכוש מטבח חדש לגמרי מה עושים קודם? מהיכן מתחילים?

חשוב לנו לציין שגם אם הינכם מסוג הלקוחות שיודעים בדיוק מה הם רוצים. שיודעים לאיזה סגנון מטבח הם מתחברים, שעברו על מאות מטבחים ובראש כבר מונח להם דוגמא של מטבח החלומות שלהם. ברגע שתיפגשו עם המעצב שלנו תקבלו עוד רעיונות מאיש מקצוע שנושם את השטח, שנפגש עם סקאלה רחבה של אנשים וממש יודע להתאים עבורכם את המטבח שיספר את הסיפור שלכם..

אז קחו לכם יום חופש ובואו לבקר אותנו באולם התצוגה. או אם בא לכם ממש להתפנק, תוכלו להזמין בתיאום מראש את המעצב אליכם הביתה.

שלב 1 : פגישה עם המעצב. אם יש לכם תוכנית של הבית, אתם מוזמנים לשבת עם המעצב שלנו  ולתכנן איתו את המטבח – אל תדלגו על שום חלום …זה הרגע שלכם. (אין תשלום על העיצוב אם אתם רוכשים מאתנו מטבח, אם לא תרכשו –לא תוכלו לקבל את התוכנית ללא תשלום.)

שלב 2: מדידה. אנו שולחים אליכם הביתה מודד מקצועי על מנת להגיע לדיוק מקסימלי. במידה ואין לכם שרטוט של המטבח, המודד יבוא תחילה אליכם ואחר כך תשבו עם המעצב.

שלב 3: התקנה. אנו מגיעים לבית הלקוח ומתקינים את המטבח. לאחר מכן מגיעים שוב לאחר התקנת השיש מכיון שיש תזוזה עם ההתקנה של השיש.

שלב 4: אתם מזמינים אותנו לארוחת גורמה במטבח החדש בתירוץ של :"מי יוצא למסעדה עם כזה מטבח!"

אחריות

אמינות

עיצוב מרהיב

התאמה ללקוח

האחים מנטין מייצרים את כל סוגי המטבחים מכפרי למודרני וכל מה שעולה בדעתכם, אנחנו נבנה כל מטבח על פי דרישת הלקוח מהחומרים הטובים והאייכותים ביותר.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות